zavřít

Fight Club #230 HD: Návrat emzáků

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jen pár minut před zahájením natáčení 230. dílu podcastu Fight Club doběhlo odpočítávání oznamující Fallout 4. Naše rváčská skupinka ve složení Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Lukáš Grygar a Adam Homola se tedy hned na začátku natáčení svěřila se svými dojmy a mírou očekávání, která se k návratu do postapokalyptického světa váže. Ale Fallout 4 nebyl jediný návrat, který jsme ve 230. Fight Clubu rozebrali.

Neméně pozornosti na sebe totiž upoutala společnost 2K Games, když oznámila, že ze tajemným projektem Advent, o němž jsme se ve Fight Clubu bavili před týdnem, se ve skutečně skrývá XCOM 2. Hra vyjde už letos v listopadu a v řadách našich redaktorů je dost fanoušků série, takže debata o novém díle byla výživná.

Pobavili jsme se však i o novince z dílny Valve, která umožňuje hráčům vracet za určitých podmínek hry zakoupené na Steamu. Obecné nadšení veřejnosti totiž úplně nesdílejí herní vývojáři a kolem celého systému je stále poměrně dost nejasností. 

Věnovali jsme se však i početné dávce vašich dotazů z chatu či mailu a na úplný závěr jsme vyhlásili výherce soutěží, oznámených minulý týden - tedy nejen té z klasického Fight Clubu, ale i té ze zaklínačského Fight Club Speciálu.

Audio verzi Fight Clubu #230 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.