zavřít

Fight Club #223 HD: Ta naše kapela

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: red Komentáře: 0

Čtveřice ve složení Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Martin Bach a Honza Olejník vás přivítala už u 223. herního podcastu Fight Club, který v prvé řadě nabídl debatu o chystaném návratu hudebních her. Své comebacky ohlásily série Rock Band i Guitar Hero a my jsme velmi zvědaví, zda nás jejich tvůrci ještě zvládnou něčím překvapit.

Druhou část novinkového bloku obstaral legendární Ron Gilbert, který v souvislosti s přípravami své retro adventury Thimbleweed Park prohlásil v rozhovoru pro Gamesradar, že moderní adventury kladou příliš velký důraz na příběh. To je podle Gilberta důvodem, proč celý žánr přišel o značnou část svého kouzla. Pobavili jsme se však i o zajímavé nehodě, ve které figurovala hra Halo 2, půl milionu dolarů a zadek jednoho nešťastného vývojáře. A konečně, společně jsme si premiérově pustili i trailer na Samorost 3 a nadhodili do pléna naše bezprostřední dojmy.

Audio verzi Fight Clubu #223 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.