zavřít

Fight Club #208 HD: Rapture na Moravě

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vzhledem k letošnímu souběhu Štědrého dne a Silvestra na středy je dnešní 208. Fight Club posledním podcastem, který jsme v letošním roce natočili. Ale ještě před tím, než vám trojice Pavel Dobrovský, Petr Poláček a Lukáš Grygar popřála co nejpříjemnější prožití vánočních svátků, probrali si tradiční dávku zajímavostí z herního světa. Mimo jiné novinky kolem Oculus Rift nebo nedávno uvedení figurek Amiibo.

V druhé polovině pořadu jsme se pustili do vašich dotazů z chatu či emailu a vyhlásili jsme i poslední předvánoční soutěž o speciální blok na piškvorky se čtyřmi tužkami od Sony.

Audio verzi Fight Clubu #208 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.