zavřít

Fight Club #177 HD: Hororový osud

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už potřetí v řadě dnes v našem pravidelném podcastu Fight Club uslyšíte hlas a názory Miloše Bohoňka, kterého tentokrát v trojčlenném debatním kroužku doplní Honza Olejník a samozřejmě i moderátor Pavel Dobrovský. A protože si už nějakou dobu necháváme soutěž a odpovědi na vaše dotazy do pořadu Social Club, je náplní 177. Fight Clubu výhradně debata nad čtveřicí zvoleným témat.

Pavel, Miloš a Honza si nejprve vzali do parády nejnovější video a informace o rozmáchlé online/multiplayer střílečce Destiny od tvůrců Halo. Sedmiminutové video ze hry a informace o kooperativním strike módu třeba Miloše moc nenadchly, jak jsou na tom ostatní? Další na řadě byl právě vydaný horor Daylight, který jako jedna z prvních vydaných her využívá Unreal Engine 4. Hodnocení ze zahraničí není nejvyšší, ale Honza už se do Daylight také ponořil a přichází s jasným názorem.

Kluci se vrátili také k informaci z minulého týdne, podle níž se Epic nesoustředí pouze na vývoj Unreal Engine 4 technologie, ale naopak má ve vývoji hned několik her. Co můžeme od Epic Games očekávat, když firmu vlastní čínský free to play gigant Tencet? Další Unreal Tournament asi ne...

Perličkou na závěr bylo nalezení a vykopání legendární skládky s neméně legendárním propadákem E.T. The Extra-Terrestrial pro Atari 2600. Microsoft z archeologické vykopávky pořídil dokument, ze kterého nedávno vyšla ukázka. Je to skutečně jenom kuriozita, nebo tento zájem o herní historii svědčí o tom, že si herní průmysl začíná uvědomovat své kořeny a snaží se je uchovat pro další generace?

Audio verzi Fight Clubu 177 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.