zavřít

Fight club #123 HD: PES na pracovišti!

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na videozáznamu z natáčení 123. dílu našeho podcastu Fight Club se vám naposledy před odjezdem do dalekých krajů představil Pavel jako moderátor, kterého doplnil Lukáš jako hlavní mozek (všeho), Martin jako unavený víceprezident a Petr jako obsluha hlavního hosta, kterým byla spící bíglice Julka.

Tahle čtveřice, respektive pětice se pozastavila nad tvrzením Jade Raymond, že ročně je na trhu prostor maximálně pro 10 vysokorozpočtových her, podívala se na zoubek hezky vypadající PlayStation hře Rain, nezapomněla zdrbnout odhalení Battlefield 4 a letmo se otřela i o BioShock Infinite. Došlo i na tradiční otázky z chatu a mailu, stejně jako jsme nevynechali soutěž o PS3 či X360 verzi BioShock Infinite.

...

Jestli si pustíte podcast #123 na videu, kterému rozpracovaný videosystém bohužel nadělil mírný desync audia a videa, nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.