zavřít

Fight Club #102 HD: Kdopak by se myši bál

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podruhé jsme natáčeli náš podcast Fight Club ve studiu PlayZone a tentokrát se nám kupodivu...

Podruhé jsme natáčeli náš podcast Fight Club ve studiu PlayZone a tentokrát se nám kupodivu žádná z částí 102. dílu neztratila. Do příště ještě vypilujeme drobné echo v první minutě a půl záznamu (nemohli jsme s tím nic dělat, bohužel) a bude všechno v cajku. Ale zpět k obsahu, tomu hlavnímu. Pavel Dobrovský, Honza Olejník, Martin Bach, chvilenku i Lukáš Grygar, ale zejména po dlouhé době Adam Homola se na ploše hodiny a půl pobavili o koupi Lucasfilm/LucasArts myšáky od Disneyho, a nadhodili, co to bude znamenat pro Hvězdné války filmově i herně. Následně došlo na debatu, co je v herní „novinařině“ ještě oukej, a co už rozhodně není. A aby celý podcast nebyl pouze teoretizující Katovnou, nakonec došlo i na konkrétní hru, tentokrát velmi slibně vyhlížející dungeon Arakion, o němž nedávno v Rozcestníku psal náš král Marek. Pokud chcete vědět, oč se tentokrát soutěžilo, tak si hezky HD záznam ze 102. Klubu rváčů pusťte, není důvod vám všecko vyzvonit v textu. Na shledanou příště, vážení.

Jestli si pustíte stream tady v textu nebo v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.