zavřít

Zběsilé závody angličáků Micro Machines se vrací s novým dílem World Series

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Codemasters zase sáhli do truhly s rodinným stříbrem a pod vydavatelským patronátem Koch Media vytáhli do roku 2017 jednu ze svých kultovních značek – miniaturizované závody angličáků Micro Machines. 21. dubna vyjde Micro Machines World Series, nový díl ze série, který by měl stát na stejných pilířích hratelnosti jako jeho předchůdci, tedy především zběsilé závody proti kamarádům na tratích jako je kuchyňská linka, zahrada či dílna.

Kromě základních módů jako je Race a Elimination by ve World Series měly být i ještě konfliktnější možnosti, jak proti sobě nasměrovat raketami vybavené Porsche a hasičský vůz. V Battle Arena se do sebe budete moci pustit s jinými hráči či AI a opravdu nebude záležet na tom, kdo je první, ale kdo přežil jako poslední.

Pokud byste netoužili po všeobjímajícím chaosu, kde nikdo nezná bratra, pořád tu budou týmové módy jako Capture the Flag nebo King of the Hill, kde musíte s několika hráči spolupracovat proti nepřátelskému týmu. Samotné záběry z hraní zatím k dispozici nejsou, pouze trailer, který vás má naladit.

Nicméně potenciál pro tradiční řežbu tu je. Každé z dvanácti autíček bude mít vlastní unikátní loadout zbraní a výbavy a navíc půjde dále upravovat. Multiplayer bude pro 12 hráčů přes internet a nebo i pro 4 hráče v lokální split-screen kooperaci. Micro Machines World Series vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.