zavřít

Závodní arkáda Blur se vrací v mobilní free to play verzi

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Povedená závodní akce Blur v době vydání bohužel tak trochu zapadla. Šla proti přímému konkurentovi Split Second a obě hry se bohužel vyrušily takovým způsobem, že se ani z jedné nestal prodejní trhák. Tvůrci Blur z Bizzare Creations byli navíc nedlouho po vydání rozpuštěni. Tím ale život Blur naštěstí nekončí, protože ještě dnes by na Android platformy (na iOS až 1. listopadu) měl vyjít free to play titulu Blur Overdrive.

Podle toho mála zveřejněných informací se zdá, že nepůjde o věrnou kopii původní hry jedna ku jedné, ale k nějakým změnám přeci jen dojde. A že budou nemalé. Hra by měla být viděna z ptačího pohledu ve stylu Mashed. K dispozici budete mít 25 různých aut a přes 250 upgradů, abyste své auto mohli udělat rychlejší, odolnější, útočnější apod. Na Androidu by měla hra vyjít ještě v průběhu dneška, na iOS 1. listopadu, tedy už příští týden.

Hra sice bude free to play, ale v rámci hry bude možné kupovat nějaké věcičky (auta, tratě, powerupy?). Blur Overdrive není jedinou hrou Activisionu, která se dočká vydání na mobilních platformách. Společně s tím vyjde dnes pro Android a 1. listopadu pro iOS také The Activision Decathlon, remake staré známé sportovní hry. The Activision Decathlon už ale nebude free to play. Vyjde vás na 2 dolary a bude nabízet možnost nákupů přes mikrotransakce.

zdroj: Archiv

Z The Activision Decathlon je na YouTube alespoň trailer, o Blur Overdrive je zatím ale ticho. Každopádně už dnes bude hra ke stažení. Obě hry má na svědomí firma Marmalade, coby vydavatel, který si je od Activisioinu licencoval. Dá se tedy očekávat, že Blur a Decathlon nebudou jediné hry a časem bychom se mohli s logem Activisionu vídat na mobilních platformách častěji. Zatím tam moc nejsou a mobilní hry trochu překvapivě zanedbávají, na rozdíl od EA a dalších velkých vydavatelů. Co všechno se ale v Marmalade kutí, zatím nevíme

Tagy: akční sportovní Závodní free-to-play arkáda

Zdroje: Pocket Gamer

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.