zavřít

Warhammer 40K: Space Marine čeká nové DLC Dreadnought

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

THQ čerstvě oznámili nové DLC k akční mlátičce WH40K: Space Marine, která nás sice zklamala, ale jestli nějaká její součást fungovala a byla relaxačně zábavná, byl to multiplayer (byť ne na úrovni, kdy by se o něm dalo uvažovat v relacích vyváženého „eSportu“ - ale to asi ani nebyl jeho cíl).

Takže všechny, kteří rádi běsní ve více lidech v téhle hře jistě potěší nové DLC s všeříkajícím názvem The Dreadnought.


25. ledna se tak k vám za 800 MS bodů respektive 9,99 dolaru dostane nový multiplayerový mód, který dal právě jméno celému packu - Dreadnought Assault. Jsou tu opět dva týmy a jejich cílem je obsadit centrální bod, který zaručí spawn mechanického killbajnu, Dreadnoughta. Ten bude vybaven Assault Cannonem / Auto Cannonem, Meltagunem a Power Fistem / Power Clawem. Ale to nejsou všechny novinky.

DLC bude obsahovat tři nové mapy - Desolation, Dome Mechanicus a Chem Refinery, plus samozřejmě odpovídající množství nových trofejí a achievementů. Zdarma pak bude samostatný add-on Capture and Control, kdy hráči v týmu mají za úkol obsazovat body na mapě a následně je bránit. A pokud máte tuhle hru opravdu rádi, třeba nepohrdnete ani dvěma chystanými skiny, které budou k dispozici za ne až tak lidových 240 MS bodů či 2,99 dolaru. Půjde o Iron Hands a Death Guard skiny.

Tagy: akční dlc warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.