zavřít

Warhammer 40 000 se dočká tahové strategie od Slitherine

iPad iPhone Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Po Space Hulkovi a oznámené spolupráci ohledně Warhammeru s Creative Assembly vytáhli Games Workshop další kartu, na kterou chtějí se svými značkami vsadit. Uzavřeli smlouvu se Slitherine Studios na vytvoření hry z universa Warhammer 40 000. „Slitherine jsou bez pochyb zaběhnutá firma a úspěšně vytvořili mnoho strategických her, z nichž mnohé milujeme i tady v Games Workshop. Je skvělé, že budeme spolupracovat s těmito lidmi, kteří sdílí naše nadšené pro strategie všeho druhu“, říká Jon Gillard z Games Workshop.

Slitherine u nás není zas tak známý, ale jde o britské studio, které vytváří primárně historické strategie, které si určitě své fanoušky našly. O samotné hře nevíme prakticky nic, jenom to, že půjde o tahovou strategii, která bude multiplatformní. Několik málo informací se dozvíme i z prohlášení ze strany Slitherine, byť jde hlavně o klasické zdvořilostní fráze.

„Tato smlouva je dalším krokem v naší snaze oslovit nové publikum, aniž bychom ztratili ze zřetele kdo jsme a co umíme nejlépe“, vysvětluje JD McNeil ze Slitherine. „Vynikáme v tvorbě strategií zaměřených na určité publikum a snaha vyhovět velmi specifickým požadavkům trhu. Warhammer 40 000 je skvělý pro styl strategií, které děláme a bude populární a fantasy i sci-fi fanoušků. Spojením sil s Games Workshop nám umožní přinést propracovanou a odpovídající značku z žánru tahových strategií“.

Tagy: strategie sci-fi tahová warhammer

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,Slitherine

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.