zavřít

War of the Vikings přinese multiplayerovou řežbu vousáčů

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jestli jste si oblíbili středověkou multiplayerovou rubanici War of the Roses, můžete vesele rozmáznou hlavu nejbližšímu Lancasterovi, protože její tvůrci se vrací. Fatshark to tentokrát vzal hlouběji do historie a ve spolupráci s Paradox Interactive přinese další online řežbu, War of the Vikings. Asi není třeba zdůrazňovat z jakého období a odkud hra bude, že?

Ale tak pro pořádek. Na jedné straně vikingové, na druhé Sasové. War of the Vikings bude čerpat z dlouhodobých střetů seveřanů a Sasů v Anglii devátého a desátého století. Rubat se budete vším, co měli tehdy k dispozici, což není malá sbírka mečů, seker, kopí, luků atd. Fatshark se zaklínají, že si pečlivě dělali domácí úkoly (konzultace s archeology) a kromě zbraní přijdou i válečnice, které se občas na obou stranách mohly objevit.

Celkem War of the Vikings dokáže zvládnout 64 hráčů najednou, ale budou zde třeba i speciální arény pro 32 hráčů, kde nebude respawn a tak vše bude napjatější. Tvůrci stále chtějí preferovat schopnosti před speciálními zbraněmi a útoky, které byste si teprve odemkli postupem času, což je chvályhodné. Ale za snahu bude i tak odměněni, novými účesy, bojovými pokřiky a tunou dalších věcí. Když k tomu přidáte specifické perky, je celkem jasné, že si svého válečníka, ať už vikinského saského.

War of the Vikings vyjde v prvním čtvrtletí příštího roku na PC, ale pokud byste se nemohli dočkat, můžete se přihlásit do alfy. Případně skočit po multiplayerově vytříbeném, mohutně modovaném Mount and Blade: Warband.

...

Tagy: online akční multiplayer historická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.