zavřít

Vyzkoušejte si demo nahé, spoutané oběti v psychologickém hororu Stonewall Penitentiary

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Musí to být pěkně nepříjemný pocit probudit se v cizí posteli, nahý a spoutaný. Jistě, jsou situace, kdy k takovým událostem dochází dobrovolně, ale v případě Stonewall Penitentiary se celkem nedobrovolně ocitáte za mřížemi v již dávno opuštěném vězení. Paměť dělá, že si nic nepamatuje a vy se tak alespoň můžete soustředit na jedinou myšlenku – co se to tady děje?!?

Stonewall Penitentiary je hororová adventura z pohledu vlastních očí, respektive očí nebožáka Williama Thanea, muže ve středním věku, kterému došlo štěstí. Vaším cílem je kromě útěku z vězení přijít na to, kdo vás sem zavřel a proč to vlastně udělal. William záhy zjistí, že není ve vězení jediný.

Spolu s ním tu skončilo několik dalších vězňů, kteří si pokládají stejné otázky jako vy. Pomocí řešení klasických hádanek začnete odkrývat děsivá tajemství temného vězení, kterému vládne sociopat posedlý spravedlností. Možná jste nespáchali žádný trestný čin, ale něčím jste se přeci jen provinili – třeba ve svém osobním životě, třeba jste si dostatečně nevážili manželky…

Stonewall Penitentiary

Nepřipomíná vám tato premisa náhodou něco? Je to tak, tvůrci ze Storycentric Worlds se netají inspirací ve filmové sérii Saw, co se tedy hororové části týče. Ta mysteriózní náplň s hádankami má prý kořeny zase u Agathy Christie.

Vaše rozhodnutí v průběhu hry vás zavedou k jednomu ze tří odlišných konců, který nastane po zhruba 10 hodinách psychického utrpení. Teoreticky vás tak čeká 30 hodin stísněné atmosféry, pokud zatoužíte po odhalení všech konců. Stonewall Penitentiary by měla vyjít ještě letos, ale než se tak stane, můžete si vyzkoušet demoverzi na itch.io.

Tagy: vězení horor

Zdroje: itch.io

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.