zavřít

Vyzkoušejte remake Mount & Blade: Warband v podobě gigantické modifikace BannerPage

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

31. březen 2020 je dnem, na který čekáme. Mount & Blade II: Bannerlord, o kterém víme už víc než sedm let, se vůbec poprvé nabídne široké veřejnosti v rámci předběžného přístupu. Týdny před vydáním jsou ty vůbec nejdelší, ale díky modifikaci BannerPage pro Mount and Blade: Warband by vám mohly příjemně utéct.

zdroj: ModDb

Modifikace BannerPage je pořádný cvalík a upravuje snad úplně každou část Mount and Blade: Warband, od kvality grafiky přes novou hudbu a zvuky až po chytřejší umělou inteligenci. Změn doznalo uživatelské rozhraní, v bitvách i jinde se budete dívat na nové animace, a dokonce přibyla spousta úplně nového obsahu, například modely či herní systémy.

Prožijete třeba bitvy na moři a na mostech, využijete úplně nový systém rekrutování vojáků, táboření před bitvou má realističtější význam, jsou zde bankéři s půjčkami, můžete z vesničanů udělat otroky a poslat je do solných dolů, vyslechnete si nové reporty, potkáte dva nové společníky s vlastními příběhy, projedete se na 13 nových koňských plemenech a opravdu mnoho a mnoho dalšího.

Výčet novinek je prakticky nekonečný: nové modely všech jednotek, nové hrady i funkční budovy, 54 typů oblohy a stovky nových či upravených předmětů včetně zbraní, zbrojí a knih.

Mod BannerPage pro Mount and Blade: Warband stahujte z ModDb, ale nezapomeňte, že koncem měsíce dorazí Mount & Blade II: Bannerlord.


Deuling in BannerPage - AI demo - Mod DB

Tagy: středověk online akční RPG historická otevřený svět bitva

Zdroje: PC Gamer,ModDb

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.