zavřít

Velký update pro Okhlos přidává nové hrdiny, nepřátelské bohy a rozzuřené občany

Windows MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nejlepší simulátor běsnícího davu, který čelí antickým bohům, který kdy vznikl. A také jediný. Pokud jste, stejně jako Ondra Švára ve své recenzi, zjistili, že vést své rozlícené Řeky proti bohům v Okhlos je sice zábava, ale časem jí dojde dech, vývojáři ze studia Coffee Powered Machine nabízí řešení. Nový, velký update přejmenovává hru na Okhlos: Omega, což znamená, že přináší řadu změn a nového obsahu. Víc hrdinů, víc bohů, víc destrukce.

Okhlos: Omega dostanou samozřejmě všichni jeho majitelé zdarma. V jeho rámci najdete víc možností, jak upravit svůj dav, především získat nové rozzuřené Řeky. Celkem přibude třicítka nových hrdinů (trailer tedy tvrdí, že „jen“ 25), přičemž každý má své unikátní schopnosti. Kupříkladu taková Agamede umí vyvolat golema, který bojuje po boku vašeho davu nebo slavný lučištník Filoktétes, který se schoval v Trojském koni a zde exceluje především ve střelbě lukem.

Ostatně, i na toho Trojského koně dojde, je jedním z šampionů, kteří se mohou kdykoliv objevit a bojovat proti vašemu davu. A když zemře, vyskáče z něj další hrst nepřátel. Vzhledem k tomu, že na vás čeká nová dávka nepřátelských bohů, o nepřátele zjevně nouze nebude. Trochu byly zkráceny i jednotlivé světy, které se nyní skládají ze tří a ne pěti úrovní. Pokud jste tedy hledali důvod, proč se k Okhlos vrátit, Omega update je vaší odpovědí.

Tagy: Řecko strategie filosofie pixel art starověk

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.