zavřít

V rozšíření pro Warhammer: Vermintide bráníte mocný hrad Schluesselschloss

PC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste se zamilovali do kooperativní akce Warhammer: The End Times – Vermintide, určitě nepohrdnete rozšířením. To představuje DLC jménem Schluesselschloss, které mohlo hráči v rámci soutěže (psali jsme zde) přejmenovat… a zjevně se jim to nepovedlo. Což je jen dobře, protože stylovější název DLC a titulního hradu byste jen tak nenašli. Právě Schluesselschloss bude ode dneška k dispozici společně s updatem Last Stand, přičemž oba spolu úzce souvisí.

Last Stand je v zásadě novým herním módem, který vychází z klasické Hordy. Takže na vaši družinku protřelých dobrodruhů nabíhají silnější a silnější vlny skavenů, dokud nedojde k nevyhnutelné smrti všech obránců. Hraje se o to, jak dlouho vydržíte a samozřejmě čím déle to je, tím větší je zisk. A o ten tu jde především.

S updatem Last Stand, který je zdarma, dostanete jednu mapu jménem The Town, která se nachází na náměstí Von Jungfreudsplatz v Ubersreiku. Na ní si můžete vyzkoušet zoufalou obranu proti další a další vlně nepřátel a můžete posilovat své bratrské pouto krvácením bok po boku na barikádách, které s každým dalším momentem mohou padnout. Tedy pokud zde nějaké barikády budou.

Schluesselschloss je pak už placené DLC, která vám za 3 eura do hry přidá další mapu a to titulní hrad Schluesselschloss. Ten se nachází na hranici mezi Brettonií a Říší a hlavní bod obrany Ubersreiku před jakýmikoliv nájezdníky. Nyní se stane se svými hradbami, mosty a obrannými prvky místem posledního vzdoru vašeho udatného společenstva. Na Schluesselschloss svítí denní světlo a tak vaše hrdinná obrana o to více vynikne. 

Ale dost patosu, věnujme se přízemnějším věcem. Fatshark se vážně snaží, aby jejich komunita u hry vydržela co nejdéle. Nejen, že je cena velmi vstřícná, tím spíše, že si Last Stand mód můžete vyzkoušet zadarmo na jiné mapě, ale také platí, že pokud má z kamarádů DLC Schluesselschloss jen jeden, může pozvat ostatní a všichni si mohou na nové mapě zahrát, i když sami DLC nemají. A teď už se podívejte na video, které vás dozajista na obranu Schluesselschlossu naláká.

Tagy: akční multiplayer warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.