zavřít

V rozšíření pro Warhammer: Vermintide bráníte mocný hrad Schluesselschloss

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste se zamilovali do kooperativní akce Warhammer: The End Times – Vermintide, určitě nepohrdnete rozšířením. To představuje DLC jménem Schluesselschloss, které mohlo hráči v rámci soutěže (psali jsme zde) přejmenovat… a zjevně se jim to nepovedlo. Což je jen dobře, protože stylovější název DLC a titulního hradu byste jen tak nenašli. Právě Schluesselschloss bude ode dneška k dispozici společně s updatem Last Stand, přičemž oba spolu úzce souvisí.

Last Stand je v zásadě novým herním módem, který vychází z klasické Hordy. Takže na vaši družinku protřelých dobrodruhů nabíhají silnější a silnější vlny skavenů, dokud nedojde k nevyhnutelné smrti všech obránců. Hraje se o to, jak dlouho vydržíte a samozřejmě čím déle to je, tím větší je zisk. A o ten tu jde především.

S updatem Last Stand, který je zdarma, dostanete jednu mapu jménem The Town, která se nachází na náměstí Von Jungfreudsplatz v Ubersreiku. Na ní si můžete vyzkoušet zoufalou obranu proti další a další vlně nepřátel a můžete posilovat své bratrské pouto krvácením bok po boku na barikádách, které s každým dalším momentem mohou padnout. Tedy pokud zde nějaké barikády budou.

Schluesselschloss je pak už placené DLC, která vám za 3 eura do hry přidá další mapu a to titulní hrad Schluesselschloss. Ten se nachází na hranici mezi Brettonií a Říší a hlavní bod obrany Ubersreiku před jakýmikoliv nájezdníky. Nyní se stane se svými hradbami, mosty a obrannými prvky místem posledního vzdoru vašeho udatného společenstva. Na Schluesselschloss svítí denní světlo a tak vaše hrdinná obrana o to více vynikne. 

Ale dost patosu, věnujme se přízemnějším věcem. Fatshark se vážně snaží, aby jejich komunita u hry vydržela co nejdéle. Nejen, že je cena velmi vstřícná, tím spíše, že si Last Stand mód můžete vyzkoušet zadarmo na jiné mapě, ale také platí, že pokud má z kamarádů DLC Schluesselschloss jen jeden, může pozvat ostatní a všichni si mohou na nové mapě zahrát, i když sami DLC nemají. A teď už se podívejte na video, které vás dozajista na obranu Schluesselschlossu naláká.

Tagy: akční multiplayer warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.