zavřít

Update pro Dishonored 2 přináší detailní možnosti nastavení obtížnosti a další příjemné věci

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Výtečná stealth akce Dishonored 2 se dočká na první pohled drobných, ale potenciálně velmi důležitých úprav, které by měly potěšit především staré mazáky, co už mají zrádné město Karnaca proběhnuté křížem krážem, a hledají nové způsoby vražedného vyžití. Díky novému updatu si totiž můžete zvolit obtížnost, na kterou chcete hrát včetně nastavení agresivity nepřátel přes prodloužení účinku uspávacích šipek až po zapnutí masochistického Iron Mode, který vás nenechá ukládat hru.

K dispozici máte více než dvacet sliderů, jejichž posouváním můžete v průběhu své cesty za pomstou vysázet růžové keře, nebo ji naopak pokrýt nášlapnými minami.

Update též přináší možnost výběru musí, která v původní hře chyběla. Přístup do jednotlivých map teď nebude vyžadovat manuálně uloženou pozici, což by mělo dramaticky usnadnit opětovné průchody různých oblastí. Můžete si tak jednoduše otestovat svou vlastnoručně splácanou obtížnost ve všech možných prostředích.

Dishonored 2 jste už od počátku mohli hrát, jak se vám zachtělo. Svobodná vůle hráčů je součástí DNA celé série, a tvůrci vás nehodlají nutit skoro k ničemu. Jen si vzpomeňte, že lze odmítnout veškeré nadpřirozené schopnosti. Lukáš to při recenzování udělal, a jak mu to šlo! Další kroky směrem k vlastnímu přizpůsobení herního zážitku tak rozhodně nejsou na škodu. Update s výše popsanými prvky by měl být pro všechny verze dostupný v průběhu dneška.

Tagy: stealth fantasy steampunk FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.