zavřít

Uncharted dostane vlastní román a komiks

PlayStation 3

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Předčasně se nad knihou a komiksem neradujte, jde zatím jen o americké vydání, takže v...

Předčasně se nad knihou a komiksem neradujte, jde zatím jen o americké vydání, takže v případě zájmu budete muset využít služeb zahraničních obchodů. Faktem ovšem zůstává, že se román a komiksové zpracování dobrodružství Nathana Drakea objeví společně s třetím Uncharted objeví, kniha se jmenuje Uncharted: The Fourth Labyrinth a vyjde v USA 4. října.

Vic Sullivan v knize (stejně jako ve hře) zavolá na pomoc Nathana, aby mu pomohl nalézt starobylý labyrint, ve kterém se má nacházet, jak jinak, velký poklad. To, že na mýtu něco bude, potvrzuje i smrt významného archeologa, který je ve svém bytě v New Yorku zavražděn. Při pátrání, které bude prošpikováno útoky neznámých zabijáků, se k Nathanovi a Vicovi přidá i dcera zavražděného, Jada Hzujak.

Román napsal tradiční řemeslník, spisovatel, ilustrátor a komiksový scenárista Christopher Golden, takže sice nemůžeme čekat nějaké velké literární zážitky, ale jeho zkušenosti by mohly zaručit, že bude román solidní kus čtiva, rozšiřující vhodně Drakeův svět. Dalším podobným bonusem pak bude šestidílný komiks od DC, který vyjde v listopadu tohoto roku, který u nás na 99% neuvidíme. Kniha ale malou šanci má.

Tagy: komiks kniha

Zdroje: CVG

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.