zavřít

Tvůrci Waking Mars se vrací s pavoučím Spider: Rite of the Shrouded Moon

iPad iPhone Android Windows MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Americké studio Tiger Style u nás zabodovalo hlavně vynikající scifistickou odyseou Waking Mars (viz Lukášova recenze), ovšem není to jejich první hra, která masověji uspěla. Tiger Style se zaměřuje na mobilní hraní a na iOS zaujala už jejich 2D simulace pavouka Spider: The Secret of Bryce Manor z roku 2009 (hra vyšla letos i na Android).

Vaším hlavním úkolem v roli titulního pavouka je přežít, čehož dosáhnete snováním pavučin a chytáním hmyzu, který posléze pozřete. Zároveň ale můžete během tohoto přežívání prozkoumávat dům a odhalovat, co se stalo s obyvateli domu, který obšťastňujete svými vlákny.

Nyní Tiger Style oznámili, že se k pavoučkovi vrátí v novém titulu Spider: Rite of the Shrouded Moon, který vyjde na jaře příštího roku na iOS, Android, PC, Linux a Mac. Takže všechny jejich klíčové platformy najednou. Nově se budou pavoučí dobrodružství motat kolem záhadné společnosti, která dům Bryce Manor postavila a o níž nic nevědí ani současní obyvatelé. Jde o velmi zajímavou kombinaci prosté 2D hry s mnohem širším příběhovým záběrem a kombinací zdánlivě nesouvislých prvků – pavouka a tajné společnosti.

O mnoho více toho zatím nevíme, ale i tak si můžete prohlédnout oficiální stránky, na nichž se už studio svým plánem chlubí.

Tagy: Indie akční adventura

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.