zavřít

Tvůrci Sudden Strike 4 oživují letitou realtime strategii S.W.I.N.E. s prasaty a králíky

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V roce 2001 se maďarské studio StormRegion vytasilo s parodickou realtimovou strategií S.W.I.N.E., ve které byli Francouzi zastoupeni králíky a Němci prasaty v „alternativní“ druhé světové válce. Sice nešlo o žádný zázrak, ale i tahle hra si našla fanoušky. Někteří z nich spolu s několika původními vývojáři nyní spolupracují se studiem Kite Games na HD remasteru.

Takhle stará hra by si možná zasloužila rovnou remake, ale tolik práce by se tvůrcům nemuselo vyplatit. Proto S.W.I.N.E. HD Remaster nabídne jen ostřejší textury, přepracované uživatelské rozhraní, opravu menších bugů a podporu multiplayeru. Na oficiálních stránkách hry můžete porovnat vzhled originálu a remasteru.

Tamtéž rovněž zjistíte, že hru rozjedete prakticky na čemkoliv a že budete-li chtít, bude vás při hraní doprovázet čeština. Tvůrci zároveň neklamou tělem a rovnou vás varují, že v této hře nejde o sbírání surovin a stavění, ale pouhé vedení jednotky odhodlaných tankistů (a nejen těch) k vítězství.

Můžete bojovat za jednu ze dvou řečených stran a po každé misi si na základě výsledku dokoupíte nové vojáky do své armády a odemknete jejich speciální schopnosti. Až se se hrou pořádně sžijete, bude pro vás připraveno 14 map v multiplayerových kláních. Vše za přítomnosti svérázného humoru. Ještě víc se dočtete v naší velmi objemné dobové recenzi

S.W.I.N.E. HD Remaster vyjde někdy v následujících týdnech nebo měsících pouze na Steamu. Se hrou dostanete i originální soundtrack, digitální artbook s dříve neodtajněnými koncepty a dokument zachycující vznik hry i jejího remasteru.

Tagy: strategie zvířata realtime remaster

Zdroje: PC Gamer, oficiální stránka

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.