zavřít

Tvůrci městské retro akce Retro City Rampage se vrací s “pokračováním" Shakedown Hawaii

PlayStation 4 Windows VITA Wii U

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Vývojářský tým Vblank se videem a informacemi z oficiální stránky chlubí novým titulem Shakedown Hawaii, ve kterém se na scénu vrátí antihrdina Retro City Rampage a bude zuřit a řádit, co mu jen pixely budou stačit. A nevrátí se jenom hrdina, nýbrž i koncept Retro City Rampage v podobě otevřeného městského prostředí, které lze samozřejmě ve velkém ničit, ale zároveň poskytuje spoustu prostoru k jiné formě zábavné seberealizace.

Podrobnosti o hře, která vyjde pro PC, PlayStation a Nintento platformy, se dozvíme během PlayStation Experience na začátku prosince. Dá se ale čekat podobný styl hratelnost jako v Retro City Rampage, což byla de facto pocta či kopírka, záleží na vašem pohledu, prvním dvěma dílům série Grand Theft Auto a osmibitovým hrám obecně. A pocta (nebo kopírka) to byla navíc obtížná a pestrá na různé činnosti a minihry. Shakedown Hawaii vymění osmibitovou stylizaci za šestnáctibitovou a snad nabídne stejnou porci zábavy a humoru v novém prostředí. Video v tomto ohledu působí slibně, více se dozvíme už za pár dní.

Tagy: Indie parodie akční retro adventura arkáda izometrické pixel art grand theft auto

Zdroje: tisková zpráva,Polygon,EU PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.