zavřít

Tvůrci Agony představili nový horor Paranoid, kterému nechybí nahota

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Řekněme si to na rovinu, pekelný horor Agony spoléhající na nechutnost a erotiku se nepovedl. Tvůrci před pár dny vydali novou verzi Unrated, která je ještě odvážnější a zároveň v mnoha směrech lepší hrou, viz článek. V Madmind Games se ale nenechali zastrašit neúspěchem své prvotiny, čehož je důkazem čerstvě oznámená novinka Paranoid.

Rudá barva pekel je pryč, nastupuje potemnělá atmosféra běžného světa 80. let. Patrick Calman je už 13 let zavřený ve svém malém bytě, kde se oddává alkoholu, drogám a dalšímu svinstvu. Z rutinního života plného ničeho ho vytrhne telefonát, v němž mu jeho ztracená sestra oznámí svůj návrat.

Kdysi dávno zmizela poté, co oba jejich rodiče za záhadných okolností zemřeli. Z těchto událostí pramení Patrickova dosavadní pochroumaná psychika, kterou „léčí“ výše zmíněnými prostředky. Ale nedá se nic dělat, ségra je zpátky, takže Patrick musí vytáhnout paty z baráku.

Jakmile to ale udělá, stane se svědkem děsivých událostí, kterým vévodí cosi jako zombie prostitutky. Tvůrci se rozhodli neopustit svůj podpis úplně, takže vás i v Paranoid čeká nahota. A to dokonce i ve chvíli, kdy jsou k vám nabroušené ženštiny otočené zády. Jeden by čekal odhalený zadek, ale kdepak. Prsa a klín dominují oběma polovičkám znetvořeného těla.

Oznámení je docela překvapivě podpořeno rovnou záběry z hraní konceptu hry, které slibují tmavé stísněné místnosti, kontaktní souboje a mechanismus spojený s prášky. Datum vydání chybí, stejně jako podporované platformy. Ale díky nahozené Steam stránce je potvrzené minimálně PC. Držím tvůrcům palce, aby se tentokrát zadařilo lépe.

Tagy: peklo zombie horor akční survival adventura first person

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.