zavřít

Truck simulátory od SCS Software nově nabídnou širokou úpravu kol

PC MAC Linux

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Pražští SCS Software na své fanoušky nezapomínají a plánované možnosti úprav vozidel se netýkají jen čerstvého American Truck Simulatoru, ale i staršího Euro Truck Simulatoru 2. V obou si fajnšmekři budou moci brzy více pohrát s koly svých tahačů, a to pneumatikami počínaje a hlavicemi šroubů konče.

Změny přijdou v rámci patchů 1.23 pro Euro Truck Simulator 2 a 1.2 pro American Truck Simulator. Kola půjdou upravovat do nejmenšího detailu a vyměnit tak bude možné nejen pneumatiky a disky, ale i poklice a šrouby.

Autoři slibují vydat ještě drobné DLC, které půjde v úprav kol ještě dále a přinese například bizarní hlavice šroubů či možnost disky libovolně přestříkat. Fantazii se pak meze příliš nekladou a svého svěřence můžete vyšperkovat opravdu "netradičně."

Na nových updatech je hlavní propojení se Steam Workshopem. Tato novinka výrazně usnadní práci všemožným kutilům a moderům. Ti tak dostanou do rukou ucelené nástroje pro úpravu i pro následné šíření svých modifikací. Datum vydání aktualizace však SCS Software stále ještě nesdělili. V přiloženém videu si pak můžete prohlédnout nové možnosti úprav přímo v pohybu.

Tagy: simulace Závodní česká hra simulator

Zdroje: tisková zpráva,SCS Software blog

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.