zavřít

Truck simulátory od SCS Software nově nabídnou širokou úpravu kol

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Pražští SCS Software na své fanoušky nezapomínají a plánované možnosti úprav vozidel se netýkají jen čerstvého American Truck Simulatoru, ale i staršího Euro Truck Simulatoru 2. V obou si fajnšmekři budou moci brzy více pohrát s koly svých tahačů, a to pneumatikami počínaje a hlavicemi šroubů konče.

Změny přijdou v rámci patchů 1.23 pro Euro Truck Simulator 2 a 1.2 pro American Truck Simulator. Kola půjdou upravovat do nejmenšího detailu a vyměnit tak bude možné nejen pneumatiky a disky, ale i poklice a šrouby.

Autoři slibují vydat ještě drobné DLC, které půjde v úprav kol ještě dále a přinese například bizarní hlavice šroubů či možnost disky libovolně přestříkat. Fantazii se pak meze příliš nekladou a svého svěřence můžete vyšperkovat opravdu "netradičně."

Na nových updatech je hlavní propojení se Steam Workshopem. Tato novinka výrazně usnadní práci všemožným kutilům a moderům. Ti tak dostanou do rukou ucelené nástroje pro úpravu i pro následné šíření svých modifikací. Datum vydání aktualizace však SCS Software stále ještě nesdělili. V přiloženém videu si pak můžete prohlédnout nové možnosti úprav přímo v pohybu.

Tagy: simulace Závodní česká hra simulator

Zdroje: tisková zpráva,SCS Software blog

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.