zavřít

Tahové RPG Blackguards od Daedalic dnes vydává demo

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Fandové žánru, jaký v poslední době potřebuje pořádné oživení, tedy tahových fantasy RPG, jistě zaplesali při oznámení titulu Blackguards. Fantasy o skupince ne až tak kladných hrdinů chce zaujmout především velmi specifickým a detailním zpracováním jednotlivých hexových bojišť.

Druhým plusem je využití pravidel Das Schwarze Auge, což je taková německá stálice na poli RPG a v oblasti dnes už poněkud starších RPG. Nyní se můžete radovat ještě víc, protože Daedalic vydává demo Blackguards, které spočívá v kompletní první kapitole hry.

Půjde o dokončenou kapitolu i z hlediska odezvy hráčů na Early Access verzi. V demu bude k dispozici vše, co následně najdete v plné hře. Navíc následná plná hra pak využije uložené pozice z dema, takže nebudete muset začínat znovu. Demo si můžete stáhnout zde a nebo zde. Plná verze Blackguards pak vyjde 24. ledna na PC a Mac a bude stát 40 euro.

...

Tagy: fantasy RPG tahová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.