zavřít

Strategie Men of War: Assault Squad 2 se přesouvá do studené války

Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Tak tahle studená válka je překvapivě horká. Strategie Men of War: Assault Squad 2 se díky samostatně stojícímu rozšíření Cold War stěhuje tam, kam se předtím neodvážila – do konfliktu mezi Spojenými státy americkými a Sovětským svazem. A na to, že přímo proti sobě tyhle dvě mocnosti až tak moc nebojovaly, to tam docela dost exploduje.

Jako obvykle čekejte realtimovou strategii, kde hrají prim vaše taktické schopnosti a talent na totální rozdrcení nepřátelských vojsk ohněm i olovem. To trailer ostatně docela pěkně ilustruje. Můžete hrát v singleplayeru, můžete si dát mulťák, zkrátka klasická nadílka, jen v úplně nové éře.

Ale přece jen tu je jedna poměrně zásadní novinka – dynamické kampaně. Ať už budete hrát sami, nebo kooperativně, hra vám zvládne vygenerovat sérii střetnutí, která snad budou dostatečně zajímavá na to, aby udržela vaši pozornost.

No a těšit se můžete i na mód Direct Control, který vám umožní chopit se nadvlády nad jedinou jednotkou a pěkně si s ní zastřílet, což je vždycky pěkná změna tempa.

Men of War: Assault Squad 2 – Cold War dorazí poměrně brzy. Datum vydání na PC bylo stanoveno na 12. září, tedy přibližně za měsíc.

Tagy: strategie studená válka realtime

Zdroje: tisková zpráva,Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.