zavřít

Strašidelný Pathologic 2 je k vyzkoušení díky otevřené alfě

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Pathologic. Jedna z nejdivnějších a nejzajímavějších her všech dob dodnes vzbuzuje emoce coby skrytý klenot, ke kterému se musíte prokousat obří dávkou problémů včetně katastrofálního překladu z původní ruštiny. Naštěstí se chystá Pathologic 2, což není tak docela pokračování, ale ani tak docela remaster – vychází z původní hry, ovšem měl by být ve všem o tisíc procent vyladěnější. Malou ochutnávku nabízí právě zpřístupněná alfa.

Ve městě řádí strašlivá nemoc a vy ji musíte zastavit. Přitom si dáváte pozor na svoje zdraví, hlad, žízeň, občas si s někým promluvíte nebo ho podříznete… Zní to jako celkem běžný survival, jakých je dnes nepočítaně, ale stačí se podívat na níže přiložený trailer, abyste poznali, že Pathologic je přece jen trošku někde jinde. Někde, kde vládne šílenství, zoufalství a kde se realita a noční můry nebezpečně prolínají.

Všechno je špatně, a bude hůř. Společnost se hroutí a vy máte na výběr pouze ze špatných variant. A na všechno jenom 12 dní. Každá hodina je cenným zdrojem, který musíte patřičně využít. S kým se seznámíte? Z koho vymámíte informace? Strávíte drahocenný čas získáváním jídla a dalších surovin? Je to na vás. Bylo by šokující, kdybyste na první pokus přežili.

Pokud si na takový úkol troufnete (a pokud nemáte strach z nevyhnutelných bugů a technických nedodělků), zamiřte na oficiální stránky. Tam se můžete snadno zapsat do alfy, načež si stáhnete 10 GB dat a pustíte se do přežívání. Držím vám palce – pravděpodobně budete potřebovat slušnou porci štěstí.

 

 

Tagy: simulace horor drama

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,tisková zpráva,Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.