zavřít

Slibná mech akce Hawken má tento víkend uzavřenou betu

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Parádně vypadající multiplayerová akce s mechy, Hawken, bude mít tento víkend uzavřenou betu. Pokud se vám někde podařilo splašit klíč, budete si moct zahrát a rozstřílet kamarády i cizí hráče v obřích robotech. Jestli jste klíč nesehanli, tak nezoufejte, příležitostí budete mít prý ještě dost. A kdyby ani to nevyšlo, tak Hawken vyjde už v prosinci a bude free to play, takže minimálně přes svátky budete moc dovádět v mechovém multiplayeru co hrdlo ráčí.

Pokud jste se už náhodou účastnili “Alpha 2”, tak nový kód nepotřebujete a do uzavřené víkendové bety se bez problémů dostanete. Vývojáři mají dobrou zprávu jak pro účastníky bety, tak pro zájemce, kteří se do ní nedostali - beta není svázaná žádným NDA, takže účastníci můžou klidně típat screenshoty, natáčet videa, nebo své zápasy rovnou streamovat, jak oznámili tvůrci na webu hry.

Kdybyste chtěli ještě narychlo sehnat klíč do téhle bety, nebo případně do nějaké budoucí, tak máte prý sledovat Twitter a Facebook hry, kde se klíče občas rozdávají. A nemusíte se bát, že by tohle byla poslední beta. Vývojáři jich do vydání plánují ještě několik. Jestli klíč máte, tak se stačí přihlásit, nebo vytvořit účet, klíč redeemnout, stáhnout herního klienta a můžete hrát.

Finální verze Hawkenu pak vyjde na začátku prosince, konkrétně dvanáctého, a když nebudete chtít, nebude vás stát ani halíř.

Tagy: online akční multiplayer betatest

Zdroje: tisková zpráva,Hawken - War Is A Machine!

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.