zavřít

Shadowmantle rozšíří Neverwinter o nové povolání a dobrodružství

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Free-to-play onlineovka Neverwinter se dobře etablovala na poli onlinovek a chystá se pro ni už druhý modul. Jmenuje se Shadowmantle a přinese nové povolání, po kterém hráči volali. Ranger nebo také Hunter Ranger bude povoláním, které kombinuje boj na blízko a na dálku.

Ranger nejprve protivníkovi načechrá pírka svým lukem, a když dojde na střet na blízko, vytáhne své dvě dýky a začne tanec. Mezi oběma typy zbraní, které budou mít vlastní sety skillů, půjde přepínat, přičemž každý set bude mít svůj vlastní cooldown. I když zní Hunter Ranger nadupaně, jde o povolání pro zkušené hráče, protože bude třeba používat dostupné schopnosti chytře.

Kromě nového povolání nabídne Shadowmantle i vylepšení pro stávající třídy hrdinů. Každá dostane novou Paragon Path. Kdyby toho bylo málo, bude součástí modulu i nové dobrodružství Dread Ring. Kupodivu není o magickém prstenu, ale o kamenné stavbě, kterou chce využít Valindra Shadowmantle pro svá rituální padoušstva. Vy se logicky s její armádou a nakonec i s ní střetnete.

...

Tagy: fantasy RPG mmo dlc

Zdroje: tisková zpráva,MMORPG

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.