zavřít

SEGA slaví deset let mafiánské série Yakuza oznámením šestky a HD remasteru jedničky

PlayStation 4 PlayStation 3

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

V rámci blížícího se desetiletého výročí značky Yakuza přivezla SEGA na Tokyo Game Show dvojici zajímavých zpráv - oznámení HD remasteru prvního dílu a dalšího regulérního dílu této úspěšné mafiánské série. Yakuza HD vyjde v Japonsku 1. ledna na PlayStation 3 a 4, kdy a zda vůbec hra dorazí i na západ, to je zatím nejasné. Co však víme je, že remake bude obsahovat demoverzi Yakuza 6, která na PS4 vyjde nejdříve na podzim příštího roku.

Yakuza HD nabídne vedle výrazně lepší grafiky a řady technických vylepšení (rychlejší načítání apod.) i nové mise a příběhové animačky. Těšit se lze i na předělané uživatelské rozhraní a ovládání odpovídající dnešním standardům.

A co se dalšího regulérního dílu týče, tak tam je zatím řeč také pouze o vydání na japonském trhu, ale vzhledem k tomu, že se hráči již nejednou dokázali zasadit o vydání této série na západě, tak nemám příliš obavy o to, že by se dva dnes jmenované tituly nepodívaly za hranice své domoviny. Zatím je ale netřeba příliš řešit, nejdříve si totiž letos na podzim konečně zahrajeme Yakuza 5. Každopádně se podívejte na trailer z Yakuza HD - Kazuma Kirju hned vypadá mnohem víc fešácky v nové grafice...

Tagy: mafie akční RPG adventura otevřený svět

Zdroje: All Games Beta,IGN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.