zavřít

Rozšíření Plague of Shadows pro Shovel Knight nabídne hru za záporáka

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS MAC VITA Wii U Linux

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Být štědrý se vyplácí a své o tom již brzy budou vědět všichni ti, kteří svými financemi podpořili nezávislou plošinovku Shovel Knight. Autoři totiž v kontextu úspěchu iickstarterové kampaně přislíbili do hry pravidelně a především zdarma přidávat další obsah. A přesně tomu teď chtějí také v praxi dostát a představují první z plánovaných rozšíření pro hru.

Vývojáři ze studia Yacht Club Games avizují, že první přídavek ponese jméno Plague of Shadows a představí hráčům pološíleného lékárníka jménem Plague Knight. Ten se obrací proti svým bývalým spojencům, rytířům z řádu Order of No Quarter, jen proto, aby mohl nasbírat ingredience na Serum Supernus, ultímátní elixír.

Tato příběhová kampaň tedy nepředstavuje klasického hrdinu, naopak. Hráči se vtělí do role ne tak úplně kladné postavy a mohou se těšit na odlišné mechanismy a zcela jiný průchod hrou. Plague Knight nabídne nové způsoby boje a mezi jeho přednostmi patří nadání demoličního experta - střelným prachem a explozemi se Plague Knight bude ohánět jedna radost. Vzhledem k charakteru postavy se také hráči mohou těšit na docela jiný crafting nesoucí podobu alchymie a chybět samozřejmě také nesmí spousta nových lokací a soubojů s bossy.

Shovel Knight: Plague of Shadows dorazí do všech verzí původního Shovel Knight během druhého čtvrtletí letošního roku a poprvé se zájemcům ukáže během výstavy PAX East během tohoto víkendu.

Plague Knight Flyer

Tagy: plošinovka GDC 2015

Zdroje: VG247,Shacknews,shack

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (SWITCH)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.