zavřít

Rozhlasový pořad Vektor naplní italský rock i pekelnický metal

PlayStation 4 Windows MAC Wii U Xbox One Linux

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme avizovali minulý týden, rozhlasový pořad Vektor, věnovaný herní hudbě, se přesunul do týdenního formátu a vysílá každou středu od 22:00. Na co se můžete těšit v dnešním vysílání?

Lukáš nám prozradil, že pořad otevře prosluněným soundtrackem k nezávislému road tripu Wheels of Aurelia a v průběhu vysílání pak dojde také na trip vesmírný: zazní náladový hudební doprovod hry The Turing Test, akční rytmy střílečky RIVE nebo také orchestrální kompozice z ReCore.

Třešničkou na dortu pak bude návrat k nářezovému soundtracku z nového Dooma, který se konečně dočkal oficiálního vydání. A počítat můžete samozřejmě i s tematicky vybraným retrem na závěr.

Vektor naladíte na frekvenci 91,9 FM nebo internetových stránkách Radia 1 a záznamy veškerých odvysílaných dílů si můžete přehrát na mixcloudovém profilu pořadu.

Tagy: akční sci-fi puzzle Závodní adventura FPS first person logická Turingův test Alan Turing indie hra herní hudba

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.