zavřít

Rodina SteamWorld her se příští rok rozšíří o nový titul

iPad iPhone PlayStation 4 Windows 3DS VITA Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vývojáři ze studia Image & Form Games oznámili novou, zatím nepojmenovanou, hru ze světa SteamWorld, který nějakým způsobem naváže na odkaz SteamWorld Dig a SteamWorld Heist, a měla by vyjít v příštím roce. Ještě před vydáním ji ale hráči uvidí minimálně na veletrhu PAX a na německém Gamescomu.

O nové hře se zatím neví prakticky nic, a tak zatím není ani potvrzené, zda půjde o stejný či podobný žánr, nebo se vývojáři pokusí o něco úplně nového.

Rok 2017 tak bude pro Image & Form důležitý a hektický, ale ani v roce letošním nezaháleli. Na trh pustili SteamWorld Collection, SteamWorld Heist HD, a nakonec také SteamWorld Heist pro iOS, která získala od Applu ocenění „Editor’s Choice“.

Pro novou hru nezbývá než doufat, že vzestupná kvalitativní tendence bude pokračovat. Zatímco jednička dostala v recenzi na Games šestku, dvojka si letos odnesla osmičku

Tagy: steampunk plošinovka arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.