zavřít

Rayman Legends nakonec vyjde i na PC - bez zpoždění

Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA Wii U

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

No vida, to je velmi příjemná zpráva! Odkládaná a moc pěkně vypadající plošinovka Rayman Legends, která byla doposud plánována pro Wii U, Xbox 360, PlayStation 3 a Playstation Vita, vyjde podle aktuální tiskové zprávy i na PC, navíc bez zpoždění oproti konzolím. Všechny verze by tedy měly vyjít 30. srpna.

Barvitý a humorný Raymanův svět se rozhodně neztratí ani na PC, ostatně, že hra bude vypadat na počítačích víc než pěkně, se můžete přesvědčit na obrázcích z PC verze, které najdete v článku. Dobrých plošinovek není nikdy dost, natož s takovým rodokmenem. Tak co, máte radost, že se Rayman Legends PC nakonec nevyhne?

Tagy: plošinovka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.