zavřít

Přídavek pro Age of Empires II HD přenese hráče na africký kontinent

Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Hráči Age of Empires II: HD Edition se brzy dočkají nového rozšíření, které do hry přinese líbivou porci nového obsahu. The African Kingdoms přenese hru titulní kontinent a přinese řadu větších či menších úprav a změn nejenom v herních mechanismech. Do vydání navíc zbývá již jen pouhý den – datadisk by měl vyjít již zítra, 5. listopadu.

Hlavní náplní datadisku je tedy samozřejmě Afrika a národy nalézající se na tomto kontinentu – přídavek do hry přidává národy z Mali a z Etiopie a přibudou navíc také Portugalci a Berbeři. Nově pak do hry například připadne starost o to, na jakém terénu postavíte své budovy, ale jádro nové náplně vězí právě v nových národech a možnostech, jež hraní s nimi otevírá.

Mali a Etiopie pak nadále obohacují hru o africkou architekturu a jsou zástupci národů, jež bojují o dominanci na africkém kontinentu, zatímco třeba takoví Portugalci představují bohatý národ s expanzivní politikou. A konečně Berbeři pak představuje národ, který už má afrického horka dost a raději by se by se přesunul někam, kde jsou lepší podmínky pro život.

Do hry samozřejmě také přibudou nové jednotky a s nimi například i noví zástupci fauny (lvi, krokodýli, zebry a další, z nichž některé půjde také lovit), přes dvě desítky herních map, z nichž osm by mělo být dle reálného prostředí, a nakonec samozřejmě nechybí ani nové kampaně. Kompletní obsah si můžete pročíst například na Wikii věnované této strategii.

Tagy: strategie age of empire

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.