zavřít

Právě odhalený Transistor je akční RPG od tvůrců Bastion

iPad Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Máme tu jedno sympatické překvapení dnešního podvečera. Bastion byla velmi povedená hra, která se líbila nám i tisícům hráčů po celém světě. Když nyní její tvůrci ze Supergiant Games oznámili nový titul, který se jmenuje Transistor, je třeba zbystřit. Podíváte se v něm do futuristického města v kůži hlavní hrdinky, která získá meč připomínající mocnou zbraň poté, co je nečekaně napadena.

Právě tahle zbraň pak způsobí, že se z hrdinky stává lovná zvěř, která se musí probíjet ulicemi města a kromě boje o přežití i rozkrývá příběh na pozadí. Zejména příběh by měl být kromě akce a trochy nutné taktiky základním stavebním kamenem Transistoru. K tomu se samozřejmě přidává nádherné vizuální ztvárnění, které si kromě obrázků můžete prohlédnout v traileru uvnitř článku.

Supergiant Games zatím neví, na jaké platformy titul vydají, ale ví, že by měl vyjít někdy začátkem roku 2014. Takže je ještě spousta času na to, aby nás zásobovali podobně skvěle vypadajícími trailery. Brzy se snad dozvíme další informace o onom městě a v traileru zmíněných hlasech...

...

Tagy: akční sci-fi RPG

Zdroje: Supergiant Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.