zavřít

Pokud vám v Rage 2 chyběl obsah, koncem měsíce vyjde velké rozšíření Rise of the Ghosts

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Od Rage 2 jsme čekali poměrně dost a nakonec dostali docela málo. Otevřený svět byl sice krásný a výbušný, ale po chvíli začal šeredně nudit. Jednou z možností, jak si užít něco nového, je pořízení prvního velkého rozšíření Rise of the Ghosts.

Vzestup frakce Duchů – navracející se hrozby – ovšem neznamená, že se vám současná rozlehlá mapa zaplní novými příležitostmi. Kdysi obávaný spolek magorů se vypařil po velké válce, ale nezmizel úplně. Fanatici se usídlili v oblasti známé jako Overgrown City, kde do sebe napumpovali látky zajišťující zvláštní schopnosti.

Nyní si chtějí vydobýt svou zašlou slávu, čemuž musíte zabránit. A uděláte tak jedině v jejich domovině, tedy novém obřím regionu. Ale i vy se dočkáte nových schopností, zbraní, motorky a příběhu, který potáhne dodatek kupředu.

Pokud ještě Rage 2 nemáte dost, můžete do DLC Rise of the Ghosts investovat 15 eur (1 500 RAGE mincí). Pokud vlastníte deluxe edici, máte rozšíření v ceně. Duchové se vrátí do pustiny 26. září.

Tagy: pokračování FPS střílečka Bethesda

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.