zavřít

Plošinovka Stealth Inc. 2 vyjde po Wii U konečně i na další platformy

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 VITA Wii U Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Vývojáři ze studia Curve Digital oznámili, že pokračování jejich stealth plošinovky, Stealth Inc. 2 zamíří na nové platformy, kam se titul během své krátké existence ještě nepodíval. Dosud byla hra dostupná pouze na Wii U, kde vyšla již 30. října minulého roku. Stealth Inc. 2 je pokračováním plošinovky, ve které je, jak ostatně název sám napovídá, hlavní důraz kladen na tichý a pokud možno nenápadný postup hrou. Pokud k tomu ještě hráči přidají rozumně rychlý průchod úrovněmi, mohou se těšit na vysoké skóre.

Stealth Inc. 2 se stane multiplatformní již brzy, počátkem dubna, kdy vyjde na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, PC a dokonce také na kapesní Vitu. Bez zajímavosti rovněž není fakt, že se Curve Digital chlubí celkově více než milionem touto sérií oslovených hráčů. Gratulujeme a nelze než vyjádřit zvědavost nad tím, kam prodejní cifry druhého dílu i série celkově posune vydání rovnou na pětici dalších platforem, byť v případě PSN lze očekávat cross-buy tak, jako tomu je u dílu prvního.

Tagy: plošinovka GDC 2015

Zdroje: Polygon,Destructoid

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.