zavřít

Open beta Sniper: Ghost Warrior 3 startuje na začátku února a nabídne 2 mise

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

CI Games hodlají Sniper: Ghost Warrior 3 vydat pro PC, PS4 a Xbox One už na začátku dubna (4. 4.). Je tedy logické, že už by se měli s vývojem blížit ke konci, respektive už by v této chvíli měli hru jen ladit a odstraňovat chybky. Třeba i s pomocí hráčů, které tvůrci hodlají do části hry pustit 3. února v rámci open bety. Přihlásit se do ní mohou zájemci za tímto odkazem. Co je v betě čeká a nemine?

Open beta Sniper: Ghost Warrior 3 je určená pouze pro PC hráče a nabídne dvě singleplayerové mise s názvem Cut Off a Blockout, ve kterých se v kůži Jona Northa mohou zapojit do fiktivní občanské války v nefiktivní Gruzii.

V misi Cut Off musí Jon proniknout do lokace, kde separatisté využívají sadu antén, díky kterým mohou využívat satelity ke komunikaci se vzdálenými základnami a k sledování pohybu nepřítele. Jon se musí do této základny dostat a manuálně změnit nasměrování talířů, čímž si zajistí přístup ke komunikaci separatistů. Získá tím nad nimi taktickou výhodu v podobě informací o tom, co plánují, potažmo také informace o svém bratru Robertovi.

V misi Blockout jde Jon po krku jednomu ze svých hlavních cílů – Ivanu Krustchevovi, který se pod dohledem stráží ukrývá v opuštěném obytném komplexu. Jon musí do komplexu nějakým způsobem proniknout, vypořádat se s ochrankou a Krustcheva zlikvidovat. Jak k tomu v kůži Jona přistoupíte, je na vás. Můžete do baráku naběhnout a všechny v kvapíkovém tempu postřílet jako Rambo. Můžete se za zády stráží proplížit, zlikvidovat cíl a odplížit se zase hezky pryč. Nebo si najdete vhodný flek v domě naproti, počkáte na příhodnou chvíli a cíl odprásknete odstřelovačkou.

Abyste si tohle všechno mohli zažít a vyzkoušet, musíte se přihlásit do open bety za tímto odkazem. Beta začne 3. února.

Tagy: stealth akční válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.