zavřít

Ohlasy hráčů z uzavřené bety střílečky Insurgency: Sandstorm mohou za tříměsíční odklad

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zájemci o nemilosrdné PvP se do prosluněných oblastí Insurgency: Sandstorm mohli pustit před měsícem. A ti, co tak učinili, zjevně nebyli úplně spokojení. Hra měla původně vyjít 18. září, ale kvůli zpětné vazbě od testujících hráčů se studio rozhodlo pro odklad. Nové datum vydání je 12. prosinec na PC, přičemž konzole jsou stále zamýšlené až na příští rok.

Tvůrci během bety, které se mohou účastnit pouze předplatitelé hry, vydali dva hotfixy a jeden tučný patch, nicméně problémů je zjevně mnohem víc. Ve studiu New World Interactive naštěstí vládne rozum, takže než jít na trh s nevyladěnou hrou, prodlužuje se vývoj o čtvrt roku.

Nově se cílí na dosáhnutí nižších hardwarových nároků, opravení bugů, aktualizování enginu, vylepšení modelů postav a jejich animací, zkrášlení oblastí, přidání kosmetických doplňků a tetování viděných z první osoby, vylepšení možností serverů o vyhledávač a komunitní servery a upravení mířidel.

Uzavřená beta zároveň poběží až do data vydání, takže o další feedback bude jistě postaráno. Insurgency: Sandstorm si stále můžete přeodbjednat a připojit se tak k ostatním hráčům do bety. A stále platí, že v případě předobjednávky vás čeká 10% sleva z plánovaných 30 eur.

Dalších 10 % si ukrojíte v případě, že se vám v knihovně na Steamu válí první díl Insurgency. Tato akce neskončí dnem vydání nástupce, ale potrvá až do konce března příštího roku. A nyní už nezbývá než doufat, že tři měsíce stačí na dopilování všech much.

Tagy: akční válečná

Zdroje: PC Gamer

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.