zavřít

Ohlášen Fenix Rising map pack pro Gears of War 3

Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Microsoft oznámil další ze slibovaných DLC k vynikající akci Gears of War 3 s názvem Fenix Rising.

Vyjde 17. ledna za 800MS bodů (a nebo zadarmo, pokud máte Season Pass) a co od něj můžete čekat? Kupříkladu možnost pro všechny hráče, kteří dosáhli stého levelu znovu vyresetovat úroveň a zkušenosti, takže můžete začít levelovat znovu, ovšem zůstane vám TrueSkill. Pokud tento „Re-up“, jak se možnost jmenuje provedete, budete odměněni novým rankem s odlišnou barvou – na stém levelu dostanete bronzový, poté při Re-upu červený, pak zelený a nakonec zlatý.


Přo každém Re-uúu dostanete i nový skin pro zbraně. Re-Up Zlatě zářící plasmu, rudou blyštivou Omen a animovanou elektrickou, kdy vám po hře pobíhají malé blesky. Co se týče skinů, dostanete i skiny pro postavy do Hordy a klasického multiplayeru. Za COG to bude rekrut Clayton a Cole v Trashballové verzi, za Locusty pak Savage Marauder a Savage Kantus. Nicméně na map packu jsou asi nejdůležitější mapy.

Academy vás zavede na vojenskou akademii, kam chodila celá rodina Fenixů, tedy kromě Marcuse, který tak říkajíc sešel z cesty vhodné pro důstojníka COG. Nyní je ale akademie prolezlá hordami Locustů. Anvil je pevnost Anvegad, jíž se začalo říkat Anvil Gate pro její neproniknutelné hradby. Jenže Lambentům a Locustům neodolá žádná pevnost na světě. Depths vás zavede do krásné Azury. Podvodní centrum bude středem bojů mezi COG a Locusty a zcela jistě se brzy zbarví krví, mozky a vnitřnostmi. Escalation vás zavede do rodinného sídla Fenixů, které bylo zničeno při přepadu Locustů, jejichž cílem bylo unést Fenixe staršího. Slab vás pak vezme do místa, kde vše začalo, do věznice Jacinto. Doba přežití ve vězení zaplaveného Locusty? Dvě minuty.

Tagy: akční sci-fi multiplayer dlc

Zdroje: CVG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.