zavřít

Nový trailer na God of War: Ascension upozorňuje i na demo

PlayStation 3

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nejen, že se nám v tomhle traileru ke God of War: Ascension vrací Kratos tak, jak jej známe, tedy trhající všemožné oudy, pokrytý krví a cedící skrz zuby suché hlášky. Zároveň je trailer i oznámením dema hry, které bude ke stažení z PSN od zítřka, tedy 27. února. Takže si budete moci sami vyzkoušet, jak to staronovému Kratovi půjde tentokrát.

Co se týče traileru, má vše, co má mít. Pár filmečků, spoustu řezničiny, obrovská monstra... a fakt, že jde o prequel nahrává tomu, aby z Krata nebyl až takový šílený psychopat jako je v trojce a mohl si občas s někým promluvit bez toho, aby mu nakonec rozmlátil hlavu nebo ho pro „jen pro ten pocit“ nepropíchnul. Ale i kdyby to byl stejný magor... stejně od něj chceme pořád to samé.

Tagy: fantasy bojovka mytologie

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.