zavřít

Nový datadisk přidá do Cities: Skylines lepší městskou hromadou dopravu

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Povedená městská strategie Cities: Skylines svůj růst jen tak nezastaví, tedy alespoň dokud vývojáři ze studia Colossal Order budou dodávat nový obsah. Hra si kolem sebe vybudovala velkou komunitu hráčů, což dokládají například uživatelské modifikace na Steamu, ale nejlepším impulsem je vydání nového datadisku. A tak sebe i svá města připravte na nově oznámený Mass Transit.

Ten se nepřekvapivě zaměří na hromadnou dopravu a její různé formy, které můžete aplikovat napříč celým městem. V praxi to znamená například přidání vzducholodí, jednokolejek, tramvají i trajektů. Přibudou také nové scénáře točící se kolem dopravy, stejně jako dopravní budovy či několik nových typů cest.

Jednou z nových budov je například nové centrum pro MHD, které propojí všechny služby dohromady a umožní občanům přestupovat v rámci jedné budovy. Přestupovat půjde také v rámci jednotlivých způsobů dopravy, tedy například vystoupit z autobusu na trajekt.

Cities: Skylines – Mass Transit bude obsahovat také novou sérii scénářů speciálně zaměřených tak, aby prověřily vaše schopnosti řešení dopravních problémů. Společně s datadiskem vyjde do hry také bezplatný update, který přidá několik menších dopravních prvků inspirovaných uživatelskými modifikacemi: například rozšířený rozpočet na veřejnou dopravu, nouzové předjíždění vozidel, další silniční prvky apod.

Patch konečně přidá také možnost pojmenovat si jednotlivé silnice a cesty. Kdy přesně Cities: Skylines – Mass Transit vyjde nevíme, vývojáři se zatím podělili jen o téměř nicneříkající „2017“. Nicméně až vyjde, tak se ho dočkáme na Windows, Mac a Linuxu. O nedávno oznámené verzi hry pro Xbox One nepadlo v souvislosti s Mass Transit zatím ani slovo.

Tagy: strategie dlc budovatelska GDC 2017

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.