zavřít

Nezávislý balíček tentokrát plný hudby

PC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Možná už jste si zvykli na Indie Bundle akce, v nichž platíte za balíček nezávislých her cenu, jakou si sami určíte.

Tentokrát je tu ale změna, jak ostatně naznačuje i název. Dnes máte možnost Indie Music Bundle, což je, jak jste si již přeložili, balíček hudby z oněch nezávislých her.


Za cenu, jíž si určíte, ale která nemůže být nižší než jeden dolar si můžete koupit soundtracky z deseti her, mezi nimiž najdete hudebně skvělé kousky jako Super Meat Boy nebo Impostor Nostalgia. Celý seznam najdete na stránce, kde si i můžete balíček koupit. Pokud navíc utratíte deset dolarů, dostanete ještě bonus.

V bonusu najdete dalších sedm soundtracků. Veškerá alba jsou samozřejmě bez DRM a v kvalitě 320kbps. Není to typická nabídka, ale je velmi lákavá. Herní hudba by potřebovala víc podobných akcí a propagace, protože i přes její atraktivitu jí není věnováno tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. A ta z nezávislého rybníčku dvojnásob.

Tagy: Indie hudba

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.