zavřít

Nezávislý balíček tentokrát plný hudby

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Možná už jste si zvykli na Indie Bundle akce, v nichž platíte za balíček nezávislých her cenu, jakou si sami určíte.

Tentokrát je tu ale změna, jak ostatně naznačuje i název. Dnes máte možnost Indie Music Bundle, což je, jak jste si již přeložili, balíček hudby z oněch nezávislých her.


Za cenu, jíž si určíte, ale která nemůže být nižší než jeden dolar si můžete koupit soundtracky z deseti her, mezi nimiž najdete hudebně skvělé kousky jako Super Meat Boy nebo Impostor Nostalgia. Celý seznam najdete na stránce, kde si i můžete balíček koupit. Pokud navíc utratíte deset dolarů, dostanete ještě bonus.

V bonusu najdete dalších sedm soundtracků. Veškerá alba jsou samozřejmě bez DRM a v kvalitě 320kbps. Není to typická nabídka, ale je velmi lákavá. Herní hudba by potřebovala víc podobných akcí a propagace, protože i přes její atraktivitu jí není věnováno tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. A ta z nezávislého rybníčku dvojnásob.

Tagy: Indie hudba

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.