zavřít

Německý Tiger je hlavním aktérem páté singleplayer kampaně pro konzolové verze World of Tanks

PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V srpnu letošního roku se všichni aktivní tankisté dočkali singleplayerové kampaně ve World of Tanks. Tedy, ne úplně všichni, protože o singlu pro PC zatím tvůrci mlčí. Nicméně, všichni konzolisté si již mohli odjezdit čtyři kampaně z alternativní historie, ke kterým se právě teď připojuje pátá s kolosem Tiger v čele.

Před čtyřmi měsíci se představily první dvě kampaně – Bratři ve zbrani vám svěřili M4 Sherman na východní frontě, zatímco Flashpoint Berlin vás v roli Britů vrhl do poválečného Německa. V září doputovala třetí kampaň s názvem Operace Sealion, kde jste opět v roli Britů odráželi německou invazi do Británie, a v říjnu jste zabránili jaderné válce na Kubě v kampani Kennedyho válka.

Pátá, volně stažitelná, příběhová kampaň se konečně točí kolem legendárního Tigera, jehož jméno nahánělo strach snad i jeho strůjcům. Kampaň Runaway Tiger vás vezme do tropických veder Egypta, konkrétněji do okolí města El Alamein.

Zde s v roli francouzské odbojářky Marianne Durieux (čtěte Dyryjé) pokusíte o nemožný úkol před blížící se slavnou bitvou. Vaším cílem je infiltrovat se do zdejší německé montovny tanků a ukrást tam tajnou zbraň – Tiger.

Součástí mise je samozřejmě i bezpečné dopravení tanku do základny spojenců, jenže jak si asi umíte představit, tichá infiltrace není zrovna hlavní předností dieselových bestií. V patách vám tak nebude jen oblak písečného prachu, ale i flotila dalších Tigerů, toužící po vaší explozi.

Příběhová kampaň Runaway Tiger je, stejně jako ty předchozí, dostupná zdarma pro verze hry: Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 a ve 4K i pro PS4 Pro a Xbox One X.

Tagy: online akční historická válečná tank válečné hry

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.