zavřít

Namco oznamuje free to play díl v sérii Ace Combat

PlayStation 3

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Kdo si děláte čárky u dlouholetých sérií, které se z klasického modelu překlopily na free...

Kdo si děláte čárky u dlouholetých sérií, které se z klasického modelu překlopily na free to play, zpozorněte. Série Ace Combat se dočkala oznámení nového dílu Ace Combat Infinity (poslední dobou populární podtitul) a světe div se, hra bude free to play. Zatím ji Namco oznámilo jen na PlayStation 3 a podle gamingunion.net by měla vyjít 25. září tohoto roku - na PlayStation Network.

Namco Bandai a vývojáři ze studia Project Aces si ale nechali všechno ostatní pro sebe a vydali jen kratičký teaser, který vám toho mnoho neřekne. Navíc tam to letadlo uvidíte fakt jen na pár vteřin. Ale od toho je to teaser, ne plnohodnotný trailer. Na první pořádné informace o hře si holt budeme muset ještě chvíli počkat.

Tagy: letecka simulace free-to-play arkáda

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.