zavřít

Mobilní akce Slashy Souls má fanouškům zkrátit čekání na Dark Souls III

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Namco Bandai překvapivě vydávají mobilní odbočku ke své Dark Souls sérii jménem Slashy Souls. Hra vyšla na iOS a Android v severoamerickém regionu a v Evropě by měla vyjít tento týden. Rozhodně ovšem nečekejte mobilní pojetí původní série, v jádru jde o žánr endless runner, v němž běžíte ve 2D pohledu, rubete co vám přijde pod meč a snažíte se přežít co nejdéle.

Hra se u své starší sestřičky inspiruje vizuální stylizací, náročností a minimem nápověd a pomocných prvků. Cílem je prostě uvidět nápad YOU DIED co nejpozději a získat tak co největší skóre do žebříčku, ať už svého osobního a nebo globálního. 

Ovládání je přizpůsobené dotykovým displejům, takže ťuknutím na displej zaútočíte, přejetím prstů v určitém směru skočíte a nebo provedete kotoul a stejně jako ve velké verzi se díky kotoulu můžete vyhnout nepřátelskému útoku. Slashy Souls asi díru do světa neudělá, ale vzhledem k tomu, že je hra zdarma, fanoušky série by mohla potěšit.

Tagy: akční plošinovka dark souls

Zdroje: All Games Beta,Polygon

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.