zavřít

Kostlivý rytíř Daniel se příští rok vrátí v remasteru MediEvil pro PS4

PlayStation 4 PS4 Pro

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pokud vám v aktuálním seznamu her na PlayStation 4 chybí nějaká lehce hororová akční adventura kombinovaná s netradičním humorem stylu Tima Burtona, vydržte ještě pár měsíců. Příští rok totiž vyjde remasteru bláznivé akce MediEvil. Možná se ptáte, proč se právě příští rok dočkáme návratu Sira Daniela Fortesquea, když od jeho posledního výskytu na PSP uběhlo již 12 let? Mohl se objevit kdykoliv před tím, ale to si v Sony asi nebyli úplně jistí prodejností takového titulu. Jenže Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je přesvědčil o opaku, takže se hned pustili do své další klasiky.

MediEvil zároveň v příštím roce oslaví dvacetiny, takže remake pro nejnovější konzoli z rodiny PlayStation poslouží i jako čestná pocta legendě. Bohužel, kromě velice humorného videa níže nemáme z čeho dalšího vycházet. Nevíme, jak bude hra vypadat a zda využije přednosti PS4 Pro.

Ale po příběhové stránce by se snad nic měnit nemělo. Sir Daniel Fortesque trapně padl za království Gallowmere, když se snažil skoncovat se zlotřilým čarodějem Zarokem. Zarok sice přežil, ale na sto let se odebral do ústraní, aby se následně vrátil s armádou nemrtvých a násilně převzal trůn. Když však oživoval své nemrtvé, oživil při tom i kostru Daniela, který se hodlá pomstít.

Zní to jako správně potrhlá zábava, která není nutně určená jen pro nostalgiky. Ovládání bude možná zastaralé, ale humorná stránka snad zabaví i nově příchozí hráče. Uvidíme, jak se tato předělávka povede. A uvidíme to už v příštím roce.

Tagy: komedie horor Tim Burton

Zdroje: blog.playstation

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.