zavřít

Kompletní edice diablovky Path of Exile letos vyjde na Xbox One

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Konzolová verze Diablo 3 se konečně může těšit na pořádnou klikací konkurenci. Vynikající akční RPG Path of Exile totiž někdy během letošního roku zamíří na Xbox One, a to dokonce v podobě kompletní edice obsahující všechny datadisky a také dosud nevydaný obsah včetně pátého aktu, který se na PC objeví v rámci velkého updatu 3.0.0. A stejně jako na počítači bude hra i na Xboxu free-to-play.

„Adaptací Path of Exile specificky na Xbox One jsme strávili více než rok a vytvořili jsme zážitek zcela rovný hraní s myší a klávesnicí na počítači,“ prohlásil Chris Wilson, spoluzakladatel studia Grinding Gear Games. Konzolová verze by neměla být v ničem znevýhodněná, stejná bude i frekvence vydávání updatů atd. Hráči na PC a Xboxu ale nebudou moci drtit nepřátele společně, což je důsledek nevyhnutelných drobných rozdílů v hratelnosti pramenících z odlišného ovládacího schématu.

Autoři se při příležitosti oznámení podělili o tříminutové video z konzolové verze hry, které se zabývá, jak jinak, masakrováním nekonečných hord odporných zloduchů, sbíráním náhodně generovaných předmětů, výrobou a vylepšováním nového vybavení a všemi dalšími komponenty, které z Path of Exile dělají jednu z nejlepších diablovek na trhu.

Ale to není všechno. Bystrozrací fanoušci na YouTube si v celém tom festivalu všednosti všimli něčeho podivného – bílé krajinky, kterou zatím nikdo nikdy neviděl. Inkriminovaný segment je dlouhý přibližně jednu vteřinu, ale sekce komentářů pod videem kvůli němu doslova explodovala. Že by se slibovaný pátý akt nakonec stejně jako v druhém Diablu odehrával v krajině sněhu a ledu?

Tagy: akční RPG diablovka

Zdroje: tisková zpráva, Eurogamer.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.