zavřít

Keidži Inafune připravuje akci Recore exkluzivně pro Xbox One

Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Keidži Inafune nepracuje jen na veleúspěšném Kickstarteru Mighty Number 9. Dnes jsme se na tiskové konferenci Microsoftu na E3 dozvěděli, že svůj talent propůjčil i výrobci Xboxu, pro který připravuje svůj nový titul jménem Recore. Na Recore společně s Inafunem pracují také vývojáři ošlehaní zkušenostmi ze série Metroid.

Název studia je Armature Studios a sám Inafune se stará přímo o hlavní design hry. Prvních informací není mnoho, ale z traileru můžete odhadovat že minimálně důležitá část hry bude na poušti a můžeme se těšit na pejska, stejně jako ve Falloutu 4. Jen tady bude pejsek robotický a nebude sám.

Proti robotům se tady bojuje zřejmě na denním pořádku a důležitou roli hrají jádra, která lze asi používat znovu a znovu. Jádro tak lze cpát do jiných robotů a používat je tak jako své parťáky? Alespoň to tak z traileru vypadá. Vydání Recore je plánováno na jaro příštího roku.

Tagy: akční adventura e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.