zavřít

Karetní hra The Elder Scrolls: Legends spouští otevřenou betu

iPad iPhone Android Windows MAC

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jste milovníci karetních her a chcete si dát na chvíli pauzu od Hearthstone nebo Magic: The Gathering? Tak to si pro vás Bethesda připravila dobrou zprávu v podobě otevřené bety The Elder Scrolls: Legends, kterou všichni zájemci můžou okamžitě a bez problémů nebo poplatků začít hrát. Hra je a také zůstane free-to-play, takže se dá očekávat podobný finanční model, jako u konkurenčního Hearthstone.

Legends je na první pohled dost podobná svým oběma zmiňovaným bratrancům, ovšem s jednou zásadní odchylkou – hrací pole je rozděleno na dvě vertikální poloviny, jakási křídla. Ta jsou od sebe izolovaná, takže karty z různých stran na sebe, až na pár speciálních výjimek, nemohou dosáhnout. Do toho se přidávají ještě speciální schopnosti hrdinů z různých ras a dohromady to vypadá na vcelku zajímavě namixovaný karetní mix, který rozhodně nekopíruje úspěšné tituly.

Zajímavý experiment s rozdělenou hrací deskou, podpořený dalšími novými mechanikami a oblíbeným světem Elder Scrolls, by měl podle tvůrců vést k dostatečnému odlišení Legends od příbuzných her. Hra si už prošla několikaměsíční fází uzavřené bety a prvotní ohlasy nejsou vůbec špatné. Pokud vás zajímají bližší informace o hratelnosti, přečtěte si naše dojmy z hraní.

Betu si můžete stáhnout na oficiálních stránkách Bethesdy. Plná verze hry by pak měla vyjít ještě během tohoto roku.

Tagy: The Elder Scrolls (série) online fantasy multiplayer karetní e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.