zavřít

K World of Tanks & Warplanes přibydou i válečné lodě

Windows

- Oznámení autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Studio Wargaming.net se rozhodlo, že nabídne kompletní menu všem milovníkům válečné techniky. V portfoliu totiž má již tituly World of Tanks, pracuje na World of Warplanes a nyní přibude ještě World of Battleships. „Lidé vždycky potřebovali ovládat elementy, jako jsou země, voda a vzduch. S našimi tituly jim je nabídneme všechny,“ řekl CEO Wargaming.net Victor Kislyi.

Novinka by se měla nést v duchu předchůdců a nabídnout jednoduché uživatelské rozhraní, pohodlné ovládání a ekonomický systém, který umožní přesouvat zdroje napříč všemi třemi tituly. Distribuční model bude také free-to-play a hry by měla obsahovat různorodou paletu plavidel, což přinese hromady taktických možností. Důležitou roli bude hrát i často nevyzpytatelné počasí, které může zásadně změnit průběh námořní bitvy. Ukázky jednotlivých lodí si můžete prohlédnout v galerii uvnitř článku.

Tagy: free-to-play mmo válečná

Zdroje: tisková zpráva,PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.